دایره ایران ایرانی اسرائیل نتانیاهو

دایره: ایران ایرانی اسرائیل نتانیاهو اسحاق هرتزوگ اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی سیم‌کارت‌های500میلیونی و یک میلیارد تومانی

یک فعال صنفی بازار سیم کارت‌های گوشی با بیان اینکه جهت بعضی سیم کارتها با شماره های خاص اصلا قیمتی نمی‌توان تعیین کرد، از آخرین قیمت سیم کارت‌های معمولی در بازا

سیم‌کارت‌های500میلیونی و یک میلیارد تومانی

سیم کارت های500میلیونی و یک میلیارد تومانی

عبارات مهم : بازار

یک فعال صنفی بازار سیم کارت های گوشی با بیان اینکه جهت بعضی سیم کارتها با شماره های خاص اصلا قیمتی نمی توان تعیین کرد، از آخرین قیمت سیم کارت های معمولی در بازار خبر داد.

ایسنا نوشت:غلامحسین اظهری – فعال صنفی بازار سیم­ کارت­های گوشی از آخرین اوضاع قیمتی سیم­ کارتها در بازار خرید و فروش خبر داد و گفت: حوزه سیم کارت های دائمی و معمولی با پیش شماره ۰۹۱۲ با کد یک از سه میلیون و ۶۰۰ هزار تومان شروع و تا پنج میلیون و ۲۰۰ هزار تومان نیز قیمت دارند.

سیم‌کارت‌های500میلیونی و یک میلیارد تومانی

در همین رده شماره ای کدهای ۱۷۷ با سه میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، ۱۳۰ با چهار میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، ۱۱۴ با پنج میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و ۱۱۵، پنج میلیون و ۴۰۰ هزار تومان هست. البته اینها مربوط به شماره های عادی و معمولی هست، ولی جهت شماره های استثنایی و اصطلاحا رند بعضی خطوط حتی با قیمت های ۵۰۰ میلیون و یک میلیارد تومان هم به فروش رفته­ است.

وی ادامه داد: سیم کارت های با پیش شماره ۰۹۱۲ و کد دو نیز از یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به اوج قیمت دارند؛ خط سه نیز در حداقل قیمت یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و خط چهار هم از حداقل ۸۰۰ هزار تومان به اوج قیمت دارند. کد پنج از ۷۰۰ هزار تومان به بالا، کدهای شش از ۶۰۰ هزار تومان، خط کد هفت از ۵۰۰ هزار تومان و خطوط هشت و نه به ترتیب از ۳۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان به اوج در بازار قیمت خورده اند.

یک فعال صنفی بازار سیم کارت‌های گوشی با بیان اینکه جهت بعضی سیم کارتها با شماره های خاص اصلا قیمتی نمی‌توان تعیین کرد، از آخرین قیمت سیم کارت‌های معمولی در بازا

اظهری همچنین در مورد سیم کارت های دائمی جدیدتر با پیش شماره ۰۹۱۲ با کد ۰۰ نیز اظهار کرد: این سیم کارت ها در واقع به قیمت دولتی ۱۶۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است اند، ولی به علت توزیع دولتی محدود این سیم کارت­ها، قیمت این سیم کارت ها در بازار به ۴۰۰ هزار تومان نیز می رسد. همچنین سیم کارت های دائمی با پیش شماره ۰۹۹۱ با قیمت حدود ۱۶۶ هزار تومان فروخته می شوند که البته دریافت شماره به صورت رندوم است که بعضا هم به علت این که در ابتدای فروش خود واقع شده است است شماره های رندی به متقاضیان داده می شود.

واژه های کلیدی: بازار | شماره | میلیون | میلیونی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs