دایره ایران ایرانی اسرائیل نتانیاهو

دایره: ایران ایرانی اسرائیل نتانیاهو اسحاق هرتزوگ اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی جهت تمام سناریوهای احتمالی آمریکا آماده بودیم / وزیر کشور

وزیر کشور اعلام کرد: خروج ترامپ از برجام قابل پیش‌بینی بود، جهت تمام سناریوهای احتمالی آمریکا از لحاظ سیاسی و اقتصادی آماده بودیم.

جهت تمام سناریوهای احتمالی آمریکا آماده بودیم / وزیر کشور

وزیر کشور: جهت تمام سناریوهای احتمالی آمریکا آماده بودیم

عبارات مهم : سیاسی

وزیر کشور اعلام کرد: خروج ترامپ از برجام قابل آینده نگری بود، جهت تمام سناریوهای احتمالی آمریکا از لحاظ سیاسی و اقتصادی آماده بودیم.

به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: عنوان خروج آمریکا از برجام موضوعی است که از ماه ها پیش مطرح شده است و در جلسات متفاوت در حوزه های متفاوتی همچون اقتصادی و سیاسی همه تصمیمات با سناریوهای متفاوت راجع به این عنوان اتخاذ شده است است.

وی ادامه داد: صحبت هایی که مدیر جمهور محترم دیشب داشتند، تقریبا جمع بندی تمام تصمیماتی است که طی این مدت گرفته شده است هست. ما اگر عهدی داشتیم پای آن ماندیم و خواهیم ماند. آمریکا بدعهدی می کند و نمی شود روی آن حساب کرد.

جهت تمام سناریوهای احتمالی آمریکا آماده بودیم / وزیر کشور

وزیر کشور گفت: ماخودمان را جهت هرگونه پاسخگویی آماده کرده ایم. ان شاءالله با وحدت و انسجام و تلاش زیاد و دیپلماسی نیرومند تر از این شرایط عبور می کنیم.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر چگونگی واکنش‌ها اروپا راجع به خروج ترامپ از برجام نیز گفت: ما قبول داریم احساس می شود که واکنش‌ها اروپایی ها همانند موضع گیری هایی است که راجع به این عنوان داشته اند.

وزیر کشور اعلام کرد: خروج ترامپ از برجام قابل پیش‌بینی بود، جهت تمام سناریوهای احتمالی آمریکا از لحاظ سیاسی و اقتصادی آماده بودیم.

وزیر کشور در تصویر العمل به طرح گفت وگوی ملی گفت: من متوجه نمی شوم که گفت وگو ملی یعنی چه گفت وگو ملی وجود دارد آنچه که مهم است تقویت وحدت و انسجام است که منافع ملی ما را زیاد کردن دهد.

واژه های کلیدی: سیاسی | آمریکا | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs