دایره ایران ایرانی اسرائیل نتانیاهو

دایره: ایران ایرانی اسرائیل نتانیاهو اسحاق هرتزوگ اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری هنوز جهت ساخت زی زی گولو با من تماس نگرفته‌اند

فیاضی گفت: اطلاعی از ساخت این مجموعه ندارم ولی در سال های گذشته صحبت هایی جدی مبنی بر ساخت قسمت دوم قصه های تا به تا شد ولی به نتیجه نرسید و در حال حاضر اطلاعی

هنوز جهت ساخت زی زی گولو با من تماس نگرفته‌اند

هنوز جهت ساخت زی زی گولو با من تماس نگرفته اند

عبارات مهم : سریال

فیاضی گفت: اطلاعی از ساخت این مجموعه ندارم ولی در سال های گذشته صحبت هایی جدی مبنی بر ساخت قسمت دوم قصه های تا به تا شد ولی به نتیجه نرسید و در حال حاضر اطلاعی از تولید قسمت دوم ندارم.

رضا فیاضی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در گفت و گو با میزان راجع به فعالیت های خود گفت: به کتاب فروشی مشغول هستم و در کنار این شغل به تدریس بازیگری می پردازم. از عرصه بازیگری نسبت به گذشته فاصله گرفته ام و کمتر کار می کنم.

وی درهمین راستا افزود: ترجیحم این است که راجع به اوضاع خود مصاحبه نکنم و به فعالیت های کنونی ام ادامه دهم.

این بازیگر راجع به قسمت دوم “قصه های تا به تا” اظهار کرد: در سال های گذشته صحبت هایی جدی مبنی بر ساخت قسمت دوم قصه های تا به تا شد ولی به نتیجه نرسید و در حال حاضر اطلاعی از تولید قسمت دوم ندارم.

بازیگر نقش آقا جمالی در “قصه های تا به تا” راجع به بده بستان ها در روند تولیدات اظهار کرد: جهت بازی از مردم پول می گیرند و به آنها نقش می دهند، بازیگر را با شراکت در اثر و دریافت پول در فیلم به بازی گرفته و استفاده می کنند و از این طریق به سود و پول کافی می رسند. در چنین شرایطی به بازیگران و صورت های معروف با تجربه و پا به سن گذاشته چون من نیازی ندارند آن هم زمانی که دردسری نداشته و به آسانی به درآمد می رسند.

وی خاطرنشان کرد: باز جای شکر دارد که من در مقایسه با بازیگران و صورت های معروف پیشکسوت که کمتر فعالیت کردند یا اصلا حضور نداشتند زیاد در فیلم و سریال کار کردم و تلاش کردم نقش هایی بازی کنم که مخاطبان دوست داشته باشند چون کار خوب را می بینند.

گفتنی هست؛ قصّه های تابه تا که در میان مخاطبان با نام شخصیت مهم آن زی زی گولو آشنا می شود به کارگردانی مرضیه برومند نخستین بار از شبکه دو سیما در سال ۱۳۷۳ در ۳۰ قسمت، صبح های جمعه پخش شد. مخاطب این سریال را عمدتاً رده سنی کودک و نوجوان تشکیل می داد.

هنوز جهت ساخت زی زی گولو با من تماس نگرفته‌اند

شخصیت محوری سریال عروسکی است به نام زی زی گولو آسی پاسی دراکولا تابه تا که از سیاره ناشناخته ای به زمین آمده و مهمترین توانایی او این است که با خواندن ورد “زی زی گولو آسی پاسی دراکوتاه تابه تا”، کارهای خارق العاده انجام می دهد. این سریال در میان کودکان و نوجوانان کشور عزیزمان ایران و حتی رده سنی بزرگسال شهرت و محبوبیت زیادی پیدا کرد به گونه ای که واژه زی زی گولو به فرهنگ گفتاری مردم نیز راه یافت.

در قصه های تا به تا بازیگرانی چون رضا فیاضی، مریم سعادت، امیر حسین صدیق، لیلی رشیدی، رضا بابک، محمود بصیری، مانی نوری و آزاده پورمختار عروسک گردان زی زی گولو به ایفای نقش پرداختند.

واژه های کلیدی: سریال | فعالیت | بازیگر | بازیگری | بازیگران | رضا فیاضی | اخبار فرهنگی و هنری

هنوز جهت ساخت زی زی گولو با من تماس نگرفته‌اند

هنوز جهت ساخت زی زی گولو با من تماس نگرفته‌اند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs