دایره ایران ایرانی اسرائیل نتانیاهو

دایره: ایران ایرانی اسرائیل نتانیاهو اسحاق هرتزوگ اخبار سیاست خارجی

پرتغال جهت کشور عزیزمان ایران حریف راحت‌تری است تا مراکش/ ملی‌پوشان، ملت را راضی کنند ، کفاشیان

نایب رییس ایرانی کنفدراسیون فوتبال آسیا که این روزها در مسکو حضور دارد راجع به شرایط کنونی تیم ملی، بازی‌های احتمالی ملی‌پوشان، آخرین اوضاع تیم ملی، نتیج..

ادامه مطلب

علت خروج زیدان از رئال مادریدمشخص شد

حضور و یا عدم حضور دو ستاره از چلسی و منچستر یونایتد در رئال مادرید، در جدایی زیدان از قوهای سپید تاثیر داشته است. علت خروج زیدان از رئال ..

ادامه مطلب

آمار فوق‌العاده بیرانوند در آسیا

علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس در دیدار با نسف قارشی باز هم دروازه تیمش را بسته نگه داشت تا چهارمین کلین شیت در مرحله گروهی مسابقه های این فصل لیگ ق..

ادامه مطلب

عکس ، منحصر به فردترین دروازه‌بان تاریخ فوتبال جهان

رنه هیگیتا، به عنوان یکی از منحصربه‌فردترین دروازه‌بان‌های تمامی دوران به علت سبک بازی و بازی‌های مؤثر و گیرایش مطرح هست.  منحصر به فردتر..

ادامه مطلب

تاییدیه حضور خبرنگاران زن در بازی استقلال-العین از طرف وزارت ورزش/ ناجا از حضو

یک عضو فراکسیون زنان مجلس با بیان این‌که تاییدیه حضور خبرنگاران زن در بازی استقلال-العین از سوی وزارت ورزش صادر شده است از امکان همکاری ناجا و صدور اجازه ورود ا ..

ادامه مطلب

اطلاعی از کمک‌های هدایتی ندارم/ طارمی باید با عالی ترین پیشنهاد برود ، جعفر کاشانی

رئیس هیات مدیره کلوب پرسپولیس با بیان اینکه علی دایی نباید اذیت شود، گفت: هیچ اطلاعی از میزان کمک‌های حسین هدایتی به پرسپولیس ندارم و وارد این عنوان نمی..

ادامه مطلب

کاریکاتور ، گم شدن ترازنامه میلیاردی پرسپولیس

به گزارش ایسنا، این عنوان دستمایه کاریکاتور محمدرضا میرشاه ولد در روزنامه خبر ورزشی شده است است: گم شدن ترازنامه میلیاردی پرسپولیس /کاریکاتور..

ادامه مطلب

غیبت قطعی سه استقلالی در بازی روز جمعه

در تمرین سه‌شنبه استقلالی‌ها مشخص شد که سه بازیکن این تیم برابر هم‌نام خوزستانی غایب خواهند بود. غیبت قطعی سه استقلالی در بازی روز جمعه ..

ادامه مطلب

بحران مدیریتی در کلوب الاهلی عربستان

وضعیت حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا خوب نیست و یکی از اعضای هیات مدیره این کلوب استعفا داد.  بحران مدیریتی در کلوب الاهلی عربستان ..

ادامه مطلب